Cascada tinklaraštis
Kaip atsikratyti odos sausumo žiemą?

Žiemą galime džiaugtis gražiausiomis metų šventėmis, daryti sniego angelus, mėgautis jaukiais vakarais prie židinio. Žiema išties yra nuostabus metų laikas! Deja, mūsų odai šis metų laikas ne toks ir mielas... Didžiausia problema tiek kūno, tiek veido odai žiemos laikotarpiu yra dehidratacija.

Skaityti daugiau
Elektrinis įkraunamas dantų šepetėlis – vaikų mėgstamiausias!

Dabar parduotuvėse ir vaistinėse – didelis vaikiškų dantų šepetėlių bei pastų pasirinkimas, bet tėveliams dažnai kyla klausimų, ar tinka vaikams elektriniai šepetėliai? O jei taip, nuo kokio amžiaus juos jau galima naudoti?

Skaityti daugiau
Plaukų apsauga nuo šalto žiemos oro

Juk puikiai žinote, kad atšiaurus žiemos oras išsausina ir pažeidžia odą. Tas pats vyksta ir su plaukais. Šaltas, sausas oras ir žvarbus vėjas gali būti sausų, trapių, besišiaušiančių ir skilinėjančių plaukų priežastis. Trūkstant vitamino D, plaukų spalva taip pat gali papilkėti ir išblukti.

Skaityti daugiau
Cascada grožio dėžutės

„Grožio dėžutė“ tai fantastiška dovana Jūsų brangiam žmogui. Nesukite galvos rinkdami ir pakuodami dovanas. Viską padarėme už Jus! Galite rinktis iš trijų skirtingų variacijų, kuriose slepiasi mūsų bestseleriai. Dovanokite pilną dėžę džiaugsmo!

Skaityti daugiau
ELEVEN Australia x Viscaya Wagner

Mes dieviname šventinį laikotarpį, bet dar labiau mylime ELEVEN Australia x Viscaya Wagner šventinę kolekciją! ELEVEN Australia dirbo kartu su nuostabia menininke iš Niujorko, kad sukurtų ypatingai gražias, dovanos vertas, riboto leidimo šventines dėžutes. 

Skaityti daugiau
© Visos teisės saugomos UAB "Krinona" 2023.