Cascada tinklaraštis
„18.21 Man Made“ – kosmetika, vyrų sukurta džentelmenams

Tradiciškai įprasta manyti, kad kosmetika yra moterų sfera. Tačiau juk vyrai lygiai taip pat rūpinasi savo kūnu, jiems taip pat svarbu gražūs plaukai, sveika oda, malonus kūno kvapas ir t.t.  Pristatome jms „18.21 Man Made“ prabangią ir kokybišką vyrišką kosmetiką.

Skaityti daugiau
Saphira Greenberg, įkūrėja ir generalinė direktorė: Negyvosios jūros prekės ženklo kūrimas

Kaip Saphira plaukų priežiūros prekių ženklo kūrime pasitelkė pozityviąją psichologiją ir 26-ių mineralų paslaptis

Skaityti daugiau
Kaip atsikratyti odos sausumo žiemą?

Žiemą galime džiaugtis gražiausiomis metų šventėmis, daryti sniego angelus, mėgautis jaukiais vakarais prie židinio. Žiema išties yra nuostabus metų laikas! Deja, mūsų odai šis metų laikas ne toks ir mielas... Didžiausia problema tiek kūno, tiek veido odai žiemos laikotarpiu yra dehidratacija.

Skaityti daugiau
Elektrinis įkraunamas dantų šepetėlis – vaikų mėgstamiausias!

Dabar parduotuvėse ir vaistinėse – didelis vaikiškų dantų šepetėlių bei pastų pasirinkimas, bet tėveliams dažnai kyla klausimų, ar tinka vaikams elektriniai šepetėliai? O jei taip, nuo kokio amžiaus juos jau galima naudoti?

Skaityti daugiau
Plaukų apsauga nuo šalto žiemos oro

Juk puikiai žinote, kad atšiaurus žiemos oras išsausina ir pažeidžia odą. Tas pats vyksta ir su plaukais. Šaltas, sausas oras ir žvarbus vėjas gali būti sausų, trapių, besišiaušiančių ir skilinėjančių plaukų priežastis. Trūkstant vitamino D, plaukų spalva taip pat gali papilkėti ir išblukti.

Skaityti daugiau
© Visos teisės saugomos UAB "Krinona" 2023.