Cascada tinklaraštis
Infraraudonųjų spindulių nauda plaukams
2021 10 19

Spindintys ir išpuoselėti plaukai – viena svarbiausių moters įvaizdžio detalių, todėl norint save tinkamai reprezentuoti, jiems reikia skirti ypatingai daug dėmesio. Kaip formuoti dažytus, sausus, chemiškai pažeistus ar linkusius šiauštis plaukus, jų nepažeidžiant? Siūlome Jums susipažinti su inovatyviomis technologijomis paremtais plaukų formavimo prietaisais su infraraudonaisiais spinduliais. 

Skaityti daugiau
Didžiausios plaukų džiovinimo klaidos. Kaip jų vengti?
2021 09 20

Be plaukų džiovintuvo šiais laikais neįsivaizduojamas ne vieno žmogaus rytas. Džiovintuvas padeda ne tik suformuoti šukuoseną, bet ir greičiau susiruošti į darbą, ypač vėsiuoju metų laiku. Teisingas plaukų džiovintuvo naudojimas gali apsaugoti plaukus, o netinkamas – pridaryti nemažai žalos. Ką daryti, kad naudojant džiovintuvą plaukai neišsausėtų, nepradėtų lūžinėti, kaip išvengti dažniausiai daromų klaidų džiovinant plaukus pasakoja „Cascada” prekinio ženklo atstovė Giedrė Ulbienė.

Skaityti daugiau
Susipažinkite su Saphira Greenberg – „Saphira“ įkūrėja ir vadove
2021 08 17

Dalinamės interviu su Saphira Greenberg, kuri maloniai sutiko pasidalinti savo mintimis apie nuosavą profesionalios plaukų priežiūros kosmetikos verslą.

Skaityti daugiau
Gražios odos paslaptis su „Casmara“ alginatine kauke
2021 07 30

 Sakoma, kad pamačius žmogaus veido odą galima įvertinti net tokius dalykus kaip žmogaus sveikata, nuovargio laipsnis ir net sužinoti  kaip žmogus rūpinasi savimi!  Saulė, oro kondicionieriai, oro šildytuvai, stresas, laikas… Tai tik nedaugelis faktorių kurie veikia kiekvieno iš mūsų odą.

Skaityti daugiau
„Erbolinea“ - kvapai, kurių niekada nepamiršite!
2021 05 18

Vienas svarbiausių namų jaukumo elementų yra juose vyraujantis kvapas. Tai puikiai suprato ir „Erbolinea“ kompanija, kuri prieš 25 metus pradėjo kurti namams skirtus kvapus.

Skaityti daugiau
© Visos teisės saugomos UAB "Krinona" 2021.